Система управління репутацією компанії у мережі

Керувати репутацією в мережі не просто можна, а й потрібно, адже більше 60% користувачів стають вашими клієнтами завдяки відгукам та рекомендаціям.
Створіть образ, який сподобається вашій цільовій аудиторії, приберіть негатив або перетворіть його у позитив. Як це зробити, розкажуть наші фахівці під час безкоштовної консультації.

Як управління репутацією компанії у мережі допомагає бізнесу

Збільшуйте продажі
Управління репутацією в мережі може знадобитися, якщо продажі скорочуються. Знайти нових клієнтів і повернути старих допоможуть заходи щодо поліпшення пошукової видачі запитів про вас у мережі.
Реагуйте на критику
Своєчасна і грамотна реакція на негативні відгуки користувачів може запобігти шкоді, яку вони завдають і навіть повернути ситуацію на вашу користь.
Отримуйте інсайди
Ми не обіцяємо того, чого не можемо виконати, але позитивний результат гарантуємо!
Станьте кращими за ваших конкурентів
By monitoring your competitors, you can improve your own performance. We create a portrait of your buyer and find a common language with your target audience through the engaged influencers

Переваги

Коригування пошукових результатів за вашими ключовими словами
Збирайте всю доступну інформацію про ваш бізнес, відстежуйте нові згадки та вчасно реагуйте на негатив.
Видалення або витіснення негативних матеріалів або відгуків
Коректна відповідь на негативний відгук обов'язкова, адже так ви показуєте, що цінуєте своїх клієнтів. Ми зробимо відносини між вами та потенційними покупцями довірливими.
Створення позитивного інфополя
У кожній сфері є конкуренція, але іноді ваші суперники використовують проти вас нечесні методи, такі як чорний піар. Ми подбаємо про те, щоб інформація про вас, яку користувачі читають у мережі, була справедливою та достовірною.
Працюємо з брендами та приватними особами
Ми розробили різні методики підвищення вашого статусу в інтернеті залежно від того, в якій сфері ви працюєте і яких цілей маєте намір досягти.

Як працює управління репутацією компанії у мережі?

1
SERM
За три роки ми проаналізували досвід кожного нашого партнера для створення системи, яка задовольняє потреби кожного бізнесу.
2
Робота з відгуками
Детальні та незалежні позитивні коментарі в мережі про ваш товар обов'язково допоможуть залучити клієнтів. Ми проведемо аналіз усіх порталів та сайтів, де є згадка вашої компанії, та сформуємо позитивну думку про вас.
3
Публікація нових промо-матеріалів
Наші фахівці підготують статті, прес-релізи, рекламні та промо-матеріали про кожну послугу вашої компанії. У разі необхідності ми розробимо інструкції, гайди та реалізуємо їх у вигляді інфографіки.
4
Робота з соцмережами
Ми також візьмемо на себе ведення всіх ваших каналів у соціальних мережах. Ми вміємо спілкуватися з аудиторією та залучати її до взаємодії.
Хочете спробувати?
Система управління репутацією знаходиться на етапі закритого бета-тестування. Для участі залиште заявку і ми з вами зв'яжемося
Протестувати рішення